r67ir6ftufuyВолиняни здобули  шість золотих і три срібні нагороди Кубка Європи з кікбоксингу за версією UFR. У польському місті Тарчин завершилися змагання за Кубок Європи з кікбоксингу за версією UFR. На ринг вийшли спортсмени з 9 країн. Збірна обласної федерації боксу і кікбоксингу привезла додому 6 золотих і 3 срібних медалі.

Чемпіонами Європи стали студенти СНУ імені Лесі Українки: п’ятикурсниця факультету економіки та менеджменту Анастасія Коновальчук, третьокурсник Інституту фізичної культури та здоров’я Володимир Мельниченко, а також випускник цього навчального закладу Андрій Подвальний.

«В Польщі в мене було 5 поєдинків. Це середня вагова категорія − дуже багато спортсменів. Були такі, що проблем не виникало. Але у півфіналі ми знову зустрілися з поляком. Він лівша − незвично боксувати. Він приготував мені кілька сюрпризів, але за рахунок тактики ми виграли», − розповів Андрій Подвальний.

Студент Луцького національного  технічного університету Владислав Капиш став срібним призером Кубка Європи, ще одну срібну нагороду здобув ковельчанин Володимир Скоповський, вихованець тренера Віталія Тимофеєва.