Про красу української мови, багатогранність таланту літератора і невтомну працю на письменницькій ниві говорили з молоддю знані письменники і поети Волині у рамках обласного конкурсу молодих літераторів. Названо імена переможців конкурсу. Відзначення переможців щорічного обласного конкурсу молодих літераторів Волині традиційно відбулось в обласній державній адміністрації.

Начальник Головного управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю ОДА Андрій Мельник зазначив, що даний конкурс — це реальний шанс показати себе на ниві письменництва, здобути прихильність читачів. І в  цьому особлива заслуга не лише самих юних поетів, але і велика подяка їх батькам і наставникам.

Цього року переможців конкурсу обирали з-поміж 43-ох учасників з усієї області у 3 номінаціях: “Проза”, “Поезія” та “Журналістика”. У складі журі — добре знані і шановані професійні автори — Ніна Горик, Надія Гуменюк, Василь Гей, Ольга Ляснюк та Олег Потурай.

У номінації “Проза” перемогу здобули Діана Шостак, Андрій Касянчик, Богдана Харковська, Юлія Кузьмик, Михайло Семенюк. Відзначені також Олександр Кушнір, Тетяна Мушинська та Катерина Ничипорук.

У номінації “Поезія” кращими творами, на думку журі, стали роботи Віталіни Літвінової, Яни Смирнової, Світлани Самчук, Оксани Звіринської та Анастасії Оксенюк. Цікавими віршами для дітей майстрів слова здивувала Іванка Назарук. А у номінації “Журналістика” – Тетяна Дмитрук та Дарина Басюра.

Усі переможці конкурсу отримали дипломи, грамоти облдержадміністрації та грошові премії. Твори юних митців будуть опубліковані у черговому виданні альманаху “Світязь ”, а один із переможців стане делегатом від Волині — учасником Всеукраїнської наради молодих літераторів.