Співробітники СБУ у Волинській області спільно з представниками прокуратури викрили і припинили протиправну діяльність заступника начальника відділу Луцької об’єднаної державної податкової інспекції ГУ Міндоходів.

Майор податкової міліції вимагав «хабар» від одного з місцевих підприємців у сумі 500 доларів США та пальне для заправки власного автомобіля. У разі відмови, погрожував бізнесмену проведенням податкових перевірок і перешкоджанням здійснення підприємницької діяльності. Спочатку підприємець передав податківцю 80 літрів пального на суму понад тисячу гривень, а через кілька днів чиновника затримала під час отримання 5 тисяч гривень. У ході затримання податківець намагався втекти від правоохоронців і позбутися готівки.

Прокуратурою Волинської області правопорушнику оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.4 ст.368 (одержання службовою особою неправомірної вигоди вчинене повторно) Кримінального кодексу України. Чиновнику загрожує ув’язнення від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до трьох років з конфіскацією майна.