кубкиОдинадцять років в області з ініціативи обласної організації Національної Спілки журналістів України та обласного Центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” відбуваються змагання Спартакіади працівників засобів масової інформації. Її приурочують до Дня Незалежності держави. Цього року вона вперше відбулася поблизу перлини краю- озера Світязь, де нещодавно споруджено журналістську базу відпочинку. Перемогу святкувала збірна команда Волинської обласної телерадіокомпанії.

Вперше традиційна Спартакіада працівників засобів масової інформації області відбулась поблизу озера Світязь. У ній взяли участь представники колективів, які спільними зусиллями інвестували кошти у будівництво журналістської бази відпочинку.

«Тішуся тим, що тут не тільки будуть відпочивати, набиратися сил і здоров’я наші журналісти, але, разом з тим, будуть цікаво і змістовно проводити дозвілля — спортивні змагання, дискусії. Також тут будемо організовувати, практичні конференції. Сподіваємося, що це буде той будинок, який буде об’єднувати нашу журналістську спільноту», – зазначив голова обласної організації Національної Спілки журналістів України Михайло Савчак.

Цьогорічна Спартакіада розпочалася змаганнями – “Веселі старти”. Серед співорганізаторів подібних Спартакіад працівників засобів масової інформації — обласний Центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”. Його керівник Володимир Новосад каже, що цього року змінили програму змагань.

«В першу чергу повинна бути фізична культура, адже вона — основа нашого здоров’я. Ми так підібрали естафети, щоб кожній людині можна було їх виконати і отримати задоволення від виконання цих вправ», – розповів він.

Після першого виду програми змагань у лідери вийшли представники  колективу незалежної громадсько-політичної газети “Волинь-Нова”. Але у змаганнях з перетягування линви наша команда перемогла головних конкурентів і у подальшому зробила все, щоб здобути головний трофей Спартакіади.

 «Ми  прагнули показати, що ми вміємо не лише вправлятися з пером, комп’ютером і мікрофоном, а ми ще можемо займатися спортом, ми можемо бути азартними, ми можемо вболівати, бути дружними і це є позитив. Головне не перемога, а головне — брати участь», – наголосила Капітан команди Волинської ОДТРК Софія Калюжна, яка у підсумку і отримала кубок за перше місце. Друге місце у команди газети “Волинь-Нова”, а третє — у команди газети “Діалог”.