Неділя, 24.05.2009, 05:25

олинська ОДТРК

Меню сайту
...
Календар
«  Травень 2009  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Події
Погода
Погода в Луцьку

Новини Волинської ОДТРК

Нагорода у день народження

Чи небезпечна робота телеоператора? Коли знімкує «паркетну» нараду, або ж бесіду в телестудії, - певно, що ні. Небезпечні ризики з’являються, коли людина з телекамерою опиняється у вирі мітингових пристрастей і акцій протесту, виїжджає у рейд-пошук наркопритонів чи безпритульних, готує критичний відеоматеріал на тему корупції чи хабарництва, або знімає пейзажі з висоти «пташиного польоту».

Зазвичай, такі завдання оператори Волинського телебачення виконують без зайвих емоцій і зайвих овацій, і вперше сміливість нашого колеги пошанована на всеукраїнському рівні. За плідну співпрацю, значний особистий внесок у висвітленні діяльності підрозділів МНС, популяризацію професії рятувальника телеператора Волинської ОДТРК Сергія Данилюка удостоєно Почесної грамоти МНС України.

Цю нагороду Сергій Петрович отримав у день народження в Києві, на засіданні Колегії Держкомтелерадіо України. Разом із волинянином відзначені також відомі журналісти Жан Новосельцев («Студія «1+1»») і Олена Цинтило (НТН). А виконувачу Голови Державного комітету телебачення і радіомовлення України Анатолієві Мураховському вручили Почесну відзнаку МНС.

Сергій Данилюк працює у Волинській ОДТРК вже 14 років. Йому неодноразово доводилось оперативно знімати репортажі у зоні підтоплень, у районах, які зазнали лиха від буревіїв, брати участь у спільних рейдах. І щоразу наш колега робив це майстерно, не вдаючись до роздумів, чи не зашкодить це його здоров'ю.

Доречно додати, що увесь колектив телеператорів, очолюваний досвідченим Валентином Климовичем, працює високопрофесійно і творчо, здобуваючи вагомі перемоги на Міжнародних і Всеукраїнських телефестивалях.


«5 хвилин у суботу»

5хвилин С. Пирожко
"5 хвилин у суботу", Святослав Пирожко

У видавництві «Волинська книга» вийшла друком збірка коротких есеїв заслуженого журналіста України, генерального директора Волинської ОДТРК Святослава Пирожка – відомого далеко за межами Волині і першого в Лесиному краї журналіста-академіка, лауреата багатьох Міжнародних і Всеукраїнських телерадіофестивалів і конкурсів. У книзі подано його публіцистичні твори, що більш як два десятки літ звучать в ефірі. Книга яскраво, образно, на живих фактах відображає зміни у суспільно-політичному укладі пострадянської, а головне – самостійної, суверенної, незалежної України, дозволяє уважному читачеві простежити, як разом із цим неповторним часом мінявся і сам автор.


Відкрий Україну...

герой телефільму «Вставай та йди!» Володимир Фінюк із сином
Герой телефільму «Вставай та йди!» Володимир Фінюк із сином

У Києві відбувся ІІІ Телевізійний фестиваль «Відкрий Україну!». Поважне журі переглянуло 285 конкурсних робіт 102-ох конкурсантів, у тому числі 72-ох загальнонаціональних, регіональних, місцевих телеканалів України. Волинська державна телерадіокомпанія – лауреат двох попередніх телефестивалів – цього разу представила чотири документальні стрічки: «Танець пам’яті» (автор сценарію Микола Генсецький, режисер Сергій Хижук, оператори Валентин Климович і Петро Потієвський), «Любов із присмаком гірчинки» (автор Ганна Харів), «Син холмського роду» (автор Марія Андрушко) і «Вставай та йди!» (автор Людмила Чернєцова).

Перші два телефільми стали лауреатами фестивалю у номінаціях «Багато націй – один народ» та «Україна і світ» і нагороджені Головним призом, Почесними знаками і дипломами. Відзначені і герої ще двох волинських фільмів, зокрема відомий громадський діяч Микола Онуфрійчук і не менш відомий Володимир Фінюк, який довів, що не потрібно впадати у відчай, а вставати і йти – на милицях аж до Києва… Компанія «Індивід» нагородила пана Володимира ще й цінним призом – відеокамерою «Соні».


«Телерадіогазета» - орієнтир в інформаційному просторі Волині

Телерадіогазета

5 листопада 2008 року - день народження друкованого тижневика Волинської обласної державної телерадіокомпанії. «Телерадіогазета» розрахована на телеглядачів і радіослухачів, які матимуть повні версії телерадіопрограм усіх каналів, прийом яких можливий на території Волинської області. Крім цього, в газеті публікуються матеріали з історії телебачення і радіо, сценарії кращих робіт журналістів компанії, анонси цікавих передач, розповіді про наших талановитих колег. Новини, тексти і ноти популярних українських пісень, гороскопи, кросворди і жарти, оголошення і реклама – усе це знайдете на сторінках «Телерадіогазети».

Шеф-редактор тижневика – заслужений журналіст України Святослав Пирожко у «Слові до читача» зазначає: «Маємо намір стати для волинян своєрідним телерадіогідом із сподіванням на читацьку взаємність: газета поки що розповсюджуватиметься через розкладки і кіоски, яких тільки у Луцьку, Ковелі, Володимирі-Волинському, Нововолинську й інших містах і селах уже не одна сотня, де «Телерадіогазету» можна купити, а через заклади «Волиньпошти» й передплатити: передплатний індекс 37571 Вартість передплати на місяць – усього 5 грн 03 коп.

Тепер щосереди читайте ««Телерадіогазету» і впевнено орієнтуйтеся в інформаційному просторі Волині!


“Студент Волині — 2008” працює у Волинській ОДТРК

На IХ обласному конкурсі “Студент Волині — 2008” у номінації “Студент-журналіст” редактор радіостанції “Луцьк” Юлія Шмига здобула перемогу. На урочистостях, які відбулися у Луцькому народному домі “Просвіта”, диплом лауреата і пам'ятну відзнаку молодій колезі, яка водночас і працює, і навчається на юридичному факультеті Волинського національного університету імені Лесі Українки, вручила заступник генерального директора Волинської ОДТРК Марія Андрушко. До речі, вона й очолювала журі, яке розглянуло десять поданих на творчий конкурс доробків студентів. Не так давно Юлія Шмига із Криму на Волинь привезла ще одну нагороду високої проби. На Всеукраїнському телерадіофестивалі фільмів і програм для дітей та юнацтва “Золоте курча” її “Радіоказка” у номінації “Краща радіопрограма” удостоєна Гран-прі і спеціального диплома.

Крім того, 2008 рік для Юлії залишиться пам'ятним ще й одруженням і народженням донечки, яку назвали Вікторією.

Конкурс “Студент року” відбувся за сприяння Луцького міського голови Богдана Шиби. Серед співорганізаторів — Волинські обласні студентська і молодіжна ради. Лауреатів-студентів року названо ще у кількох номінаціях, зокрема, “Громадський діяч”, “Спортсмен”, “Бізнесмен”, “Комп'ютерний геній”, “Митець”.
АНОНС
Контакти
Контакти

43025 м. Луцьк,

вул. Словацького, 9

e-mail:

т./ф.: +38 (0332)

Телерадіогазета
Цей день в історії
22 травня
1455 - недалеко від англійського містечка Сент-Олбанс (графство Хартфордшир), яке розташоване в 30 км на північ від Лондона, відбувся бій між тритисячною армією герцога Ричарда Йоркського (у гербі - біла троянда) і двотисячним військом графів Ланкастерів (у гербі - червона троянда). Ця битва, перемогу в якій одержали йоркісти, стала початком кривавої 30-річної феодальної війни, яка одержала назву Війни Червоної і Білої троянд. ННІ НОВИНИ
1813 - народився німецький композитор Ріхард Вагнер. Містицизм і ідеологічно пофарбований антисемітизм Вагнера вплинули на німецький націоналізм початку XX століття, у тому числі і на націонал-соціалізм.
1856 - прийнято вважати днем заснування Державної Третьяковської галереї - національного музею російського образотворчого мистецтва X - XXІ століть. Цього дня колекціонер, купець і текстильний фабрикант Павло Михайлович Третьяков придбав картину художника Миколи Шильдера "Спокуса". В 1881 році галерея була відкрита для загальнодоступного огляду.
1859 - народився Артур Конан Дойл, англійський лікар і письменник, творець знаменитого Шерлока Холмса.
1861 - Т.Г. Шевченка перепоховано на Чернечій горі біля Канева. Не стало поета 10 березня (26 лютого) 1861 року. На кошти друзів його поховано спочатку у Петербурзі на Смоленському кладовищі.
1880 - народився Ернест Оппенгеймер, англійський бізнесмен, основоположник алмазної промисловості ПАР, власник найбільшої алмазної компанії "Де Бірс".
1885 - помер великий французький письменник Віктор Гюго, похований у Пантеоні (Париж). У його похоронах брало участь біля мільйона людей.
1907 - народився великий англійський актор театру і кіно Лоуренс Олів'є, володар трьох "Оскарів", керівник Національного театру.
1914 - народився Микола Макаров, російський конструктор зброї, творець пістолета Макарова.
1921 - міська влада Чикаго вирішила  штрафувати на суму від 10 до 100 доларів жінок, які з'являються на вулицях у коротких спідницях і з оголеними руками.
1924 - у родині вихідців із Вірменії народився Шарль Азнавур, легендарний французький співак-шансоньє.
1936 - матчем ленінградського "Динамо" і московського "Локомотива" стартував перший футбольний чемпіонат СРСР. З рахунком 3:1 перемогли "динамівці".
1941 - народився Микола Олялін, радянський актор, народний артист України.
1951 -  народився Сергій Іванов, український кіноактор, який зіграв роль "Кузнєчика" в знаменитому фільмі Леоніда Бикова "У бій ідуть одні "старики".
1972 - нова конституція змінила назву Цейлону на Республіку Шрі-Ланка.
1977 - останній рейс знаменитого "Східного експреса", яким з 1883 року відправлялися мандрівники за маршрутом Париж - Стамбул.
1990 - після багаторічного протистояння Північний і Південний Ємен об'єдналися у єдину Республіку Ємен.
1992 - Верховна Рада Росії прийняла постанову про події 1962 року в Новочеркаську. Були реабілітовані учасники демонстрації, засуджені радянським судом, і призначені допомоги родинам загиблих під час розгону демонстрації.
1998 - у Києві на Аскольдовій могилі освятили греко-католицьку церкву святого Миколая.
Марина Юр'єва. ІNTV

Друзі сайту