Ярмарок і благодійний концерт Папко 2'18 (ОП) Frame - 221В Луцьку відбулось одразу два благодійні заходи. Їх основна мета − збір коштів на підтримку українських воїнів, які зазнали поранення під час неоголошеної війни на сході країни. На свято Андрія на Театральному майдані Луцька представники місцевих волонтерських організацій влаштували благодійний ярмарок «Калита». Виручені на ярмарку кошти передадуть для чотирьох важкопоранених під час АТО військових — Святослава Прадоша з Турійського району, який втратив ногу і  потребує протеза, лучанина Романа Луцюка, який отримав важке поранення в живіт, а також Віктора Качули і Олександра Борщевича.

Також у неділю в Палаці культури обласного центру відбувся благодійний концерт «Збережемо вояку здоров’я», організований Братством Апостола Андрія Первозваного. Кошти, зібрані під час цього дійства,  передадуть на придбання ліків для військових, які перебувають у Луцькому військовому госпіталі.

Під час благодійного концерту «Збережемо вояку здоров’я» зібрано трохи більше 7 тисяч гривень. Ці кошти братство Андрія Первозваного найближчим часом передасть на ліки для військових.