yaninka11_144969317563Із нетерпінням та радістю волиняни очікують новорічних та різдвяних свят. Це – хороша нагода відпочити, побути з рідним і друзям та, звичайно, відвідати культурно-мистецькі заходи, які не лише урізноманітнять дозвілля, а й додадуть хорошого настрою і малечі, і дорослим. Відтак голова облдержадміністрації Володимир Гунчик підписав розпорядження про заходи щодо проведення в області новорічних та різдвяних свят для дітей, − повідомляє прес-служба Волинської облдержадміністрації.

Із 14 до 30 грудня 2015 року у навчальних закладах області відбуватимуться виїзні новорічні ранки Волинського академічного обласного театру ляльок.

18 грудня у Музеї волинської ікони – тематичний вечір до Дня Святого Миколая.

В обласному українському музично-драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка юні лучани матимуть можливість відвідати новорічно-різдвяні свята із показом вистав: «Леопольд», «Аладін», «Стережись лева», «Бременські музиканти», «Коза-дереза». Для дітей старших віком – літературний ярмарок «Зима прийшла з дарами – веселими святами», майстер-клас ліплення із солоного тіста «Ялинкова іграшка», новорічний ранок «Зимова казка» (Волинська обласна бібліотека для дітей).

Також у рамках новорічних та різдвяних заходів – екскурсія-казка «Ой, ялинка зелененька», екологічна акція «Історія різдвяної ялинки», «Андріївські вечорниці»,  карнавали, вертепи, фольклорні дійства.

Належна увага – дітям-сиротам, дітям-інвалідам, діткам із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Позаяк їм необхідні турбота, увага, розуміння та підтримка. Відтак на Волині відбудуться акції милосердя, різдвяний благодійний телемарафон «Бог багатий милосердям».

А головну новорічну ялинку у Луцьку та в населених пунктах області урочисто відкриють 19 грудня.